WARSZAWA

Małgorzata Sobotka - Kierownik Zespołu Burs w Warszawie
K: +48 504 315 841, E: malgorzata.sobotka@cul.com.pl

Zespół Burs w Warszawie oferuje 380 miejsc do zakwaterowania czasowego. Kwaterujemy pracowników Policji, funkcjonariuszy Policji, pracowników MSW i jednostek podległych. W Warszawie proponujemy 3 lokalizacje: ul. Włochowska 25/33, Pytlasińskiego 17 oraz Piaseczno Iwiczna.

BURSA  (Warszawa Ochota-Szczęśliwice)
A: ul. Włochowska 25/33 (teren zamknięty),  02-336 Warszawa, T: +48 22 603 73 89 

   

POKOJE:
Naszym gościom udostępniamy pokoje jedno-, dwu- i trzy-osobowe z aneksem kuchennym, umywalką oraz WC.  Są to standardowo urządzone pokoje z aneksem kuchennym umywalką i toaletą, natryski ogólnodostępne, pralnia na każdym piętrze. Wyposażenie: tapczan jednoosobowy, szafa, szafka nocna, stół, krzesła, regał.

Możliwość korzystania z pralni i suszarni - bezpłatnie.
Recepcja czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz.: 7:00-22:00.
Do korzystania z naszych usług zapraszamy funkcjonariuszy, emerytów oraz pracowników cywilnych Policji.

Lokalizacja:
Ulica Włochowska położona w spokojnej okolicy, w dzielnicy Ochota, nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Jednocześnie usytuowana jest blisko Alej Jerozolimskich głównej arterii komunikacyjnej Warszawy, 8 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Obiekt zlokalizowany jest na terenie zamkniętym. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących pokoi na dłuższy pobyt jak również dla gości indywidualnych zainteresowanych krótkoterminowym zakwaterowaniem.

Komunikacja:

  • Szybkie i wygodne połączenie z centrum Warszawy komunikacją miejską (przystanki autobusowe w bliskim sąsiedztwie)
  • 5 minut pieszo od stacji kolei podmiejskich SKM, KM, WKD
  • 10 minut pieszo od Dworca Zachodniego PKS i PKP
  • Dla zmotoryzowanych ponad 100 miejsc parkingowych przed budynkiem

Zakupy:
W bliskim sąsiedztwie bursy mieszkańcy znajdą szereg punktów handlowych, gdzie będą mogli dokonywać zakupów: Centrum Handlowe Reduta i Blue City,Carrrefour, Makro, Castorama.
Najbliższy bank: PKO SA. 

 

BURSA (Warszawa Mokotów)
A: ul. Pytlasińskiego 17, 00-777 Warszawa , K: +48 504 315 841

POKOJE:
Do dyspozycji gości oddajemy pokoje jedno i dwuosobowe. Istnieje możliwość zakwaterowania rodzin i aranżacji własnego umeblowania. Kuchnie i łazienki ogólnodostępne. 

Lokalizacja:
Bursa usytuowana jest w uroczym otoczeniu  terenów zielonych Dzielnicy Mokotów, nieopodal Parku Morskie Oko oraz w bliskiej odległości od centrum miasta.

Komunikacja:

  • Szybkie i wygodne połączenie z centrum Warszawy komunikacją miejską (przystanki autobusowe, tramwajowe i metro w bliskiej odległości od bursy)
  • Dla zmotoryzowanych mały parking przed budynkiem

Zakupy:
Najbliższa galeria handlowa Plac Unii Shopping Centre oraz EUROPLEX z hipermarketem, klubem fitness, bankami (PKO SA, ING), kawiarniami, restauracjami i wieloma punktami usługowymi znajduje się w odległości 5 minut jazdy samochodem.

 

BURSA (Piaseczno) 
A: ul. Puławska 44, 05-509 Piaseczno-Iwiczna, T: +48 22 603 46 51

POKOJE:
Do dyspozycji gości oddajemy pokoje jedno- i dwu-osobowe. Są to standardowo urządzone pokoje wyposażone w umywalki. Łazienki i kuchnie ogólnodostępne na każdym piętrze. Wyposażenie: tapczan jednoosobowy, szafa,szafka nocna, stół, krzesła.

Komunikacja:

  • W sąsiedztwie przystanki autobusowe linii podmiejskich kursujących w bardzo krótkich odstępach czasowych
  • Dogodne połączenie z centrum Warszawy komunikacją miejską
  • Dla zmotoryzowanych parking dla ponad 100 miejsc parkingowych przed budynkiem

Lokalizacja:
Bursa usytuowana jest na obrzeżach Warszawy w cichym, spokojnym i bezpiecznym miejscu. Możliwość korzystania z piwnicy – bezpłatnie.

Zakupy:
Hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House to kilka najbliższych galerii handlowo-usługowych zlokalizowanych w niewielkiej odległości od bursy.
Najbliższy bank: PKO SA.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
* Imię i Nazwisko:

Firma:

* Adres e-mail:

Telefon:

* Treść wiadomości: